Reklamlar

TÜRKÇE

 1. Sınıf Gazetesi Hazırlama (grup ödevi)
 2. “Karagöz ve Hacivat’ın kim olduğunu araştır. Bir Hacivat ve Karagöz oyununu arkadaşınla canlandır. ( 2’şer kişilik gruplarla canlandırılacak)
 3. “Nasrettin Hoca’nın kim olduğunu araştır. Bir Nasrettin Hoca fıkrasını arkadaşınla canlandır. ( 2-3 kişilik gruplarla canlandırılacak)
 4. İzcilik konusunda araştırma
 5. Hikâye/Masal kitabı yazma.
 6. Sağlıklı yaşama konusunda bir araştırma yaparak araştırmaları sınıfta sunma.
 7. İçerisinde dayanışma,sevgi, arkadaş kelimelerinin geçtiği  bir hikaye yazın.
 8. Hayvanlar ve özellikleri ile ilgili albüm çalışması
 9. Arkadaşlarınıza ya da sevdiğiniz kişiye bayram kutlama tebriği tasarlayın.
 10. Sınıf gazetesi oluşturunuz. Sınıfta sergileyiniz.
 11. İçinde hayvan ve bitki isimlerinin bulunduğu  bulmaca hazırlayınız.
 12. Kutladığımız bayramların isimlerini yazınız. Büyüklerinizle eski bayramlar konulu bir söyleşi yapınız. En çok sevdiğiniz bayram hangisidir? Neden? Bayramda çocuk konulu kısa bir yazı yazınız.

Ekleyen: by_ram | Okunma Sayısı: 3990
Çözümlü Sorular
9.Sınıf Biyoloji Soruları ve Çözümleri
9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soruları ve Çözümleri
Telif Hakkı Hakkında:

Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Erguven.net'e aittir. Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif hakları dosya ve içerik gönderenlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Telif hakkına sahip olan dosyaları lütfen iletişim bölümünden bize bildiriniz. Dosya 72 saat içerisinde siteden kaldırılır.Telif Hakkı Hakkında|Editör, ziyaretçi ya da üyelerimiz tarafından eklenen hiç bir içerikten erguven.net sorumlu değildir.İLETİŞİM:bey_ram@hotmail.com