Hyundai İ20 Bayilerde Var Mı


Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye'de i10 ve i20 modellerini üreten Hyundai Assan da koronavirüs nedeniyle üretime ara verileceğini duyurdu.
Orijinal VW T-Roc Gİ20 üretimi 2021 Şubat ayına kadar devam etmiştir. 2021 Şubat ayından itibaren Volkswagen T-Roc Gİ20 modelinin üretimine ara verilmiştir. Ancak, bu süreç içerisinde halen piyasada satılmakta olan Volkswagen T-Roc Gİ20 modelleri mevcuttur.

Neziroğlu Otomotiv - Birinci Sınıf Araçlar HYUNDAI i20 1.4 MPI JUMP OV.
Hyundai İ20, bir B sınıfı araçtır.

Hyundai i20 N, 2021 yılının ilk çeyreğinde İzmit'te üretime başlayacak ve akabinde satışa sunulacak.
Hyundai'nin İ20 modeli kısa bir süre önce piyasaya sürüldü. Ülkemizdeki satışlar 2021 başında başlayacak.

3 bin 500 adet üretilecekHyundai i20 N, 0-100 km/s arasını 6,2 saniyede tamamlarken, aynı zamanda maksimum olarak 230 km/s hız yapabiliyor.
Müşterinin isteğine bağlı olarak herhangi bir sayıda üretilebilir.

Şehir İçi Tüketim (100 km) 7.8 lt. Şehir Dışı Tüketim (100 km) 5.1 lt. Karma Tüketim (100 km) 6.1 lt.
Çok yakarmış. En iyi sonucu elde etmek için, iki katmanlı bir süngerin altına bir çok yakma bölmesi koymanız gerekir. Fakat, çok yakmanın kumaşa zarar verme riskini azaltmak için, en iyi sonucu elde etmek için, çok yakmaya başlamadan önce bir deneme nüshası yapmak önemlidir.

Hyundai'nin İzmit'te üretilen i10 ve i20 modelleri, global üretim merkezleriyle aynı seviyede üretim kalitesini taşıyor.
Ford Ka arabaların üretiminin başladığı ülke İspanya'dır.

Bir hot hatch otomobilde olması gereken tüm unsurları barındıran i20 N, nubuk ve deri karışımı N logolu koltuklara sahip. Güncel modelden farklı olarak; üç kollu N direksiyon simidi, N vites topuzu ve N pedal takımıyla üretilen aracın tamamen siyah kokpitinde mavi renkli ambiyans ortam aydınlatması da var.
İ20 N farkı, Hyundai Motor Group tarafından üretilen Hyundai i20 ve i20 N arasındaki farktır. İ20, Hyundai'nin kompakt otomobilleri arasındaki önde gelen modellerinden biri olarak tanımlanmaktadır. İ20, yüksek performanslı motorlar, yüksek konfor, düşük yakıt tüketimi gibi özelliklerle donatılmıştır. i20 N, aynı zamanda Hyundai'nin otomobilinin içerisindeki cesur lider, üst noktalarda bir performans sunan versiyonudur. i20 N, daha fazla kabiliyet ve daha fazla canlılıkla gelmeleriyle göze çarpan tasarım özelliklerine sahiptir. İ20 N, aynı zamanda sürücülerin kullanımı kolay İniş Kontrolü ve Aktif Kalkış Asistanı özellikleri aracılığıyla da güçlendirilmiştir.

B SegmentiBu segment ile özdeşleşmiş olan modelleri düşündüğümüzde de aklımıza Renault Symbol, Ford Fiesta, Hyundai i20 ve Volkswagen Polo gibi örnekler geldi.
Hyundai i20 özellikle kompakt sınıf orta segment araba olarak nitelendirilmektedir. İ20, konforlu sürüş özellikleri, geniş iç mekan ve modern teknolojileriyle benzinli ve dizel versiyonlarıyla standart performans gösteriyor. ayrıca, yüksek kaliteli malzemelerin kullanılması ve ekonomik yakıt tüketimi de bu arabayı hafif bir araç olmasına rağmen benzersiz bir konforla birlikte sunmaktadır. Yani, Hyundai i20 oldukça iyi bir seçenek olarak görünüyor ve orta sınıftan gelen diğer araçlara kıyasla daha iyi bir performansa sahip olabilir.