Hyundai İ10 Hangi Bayide Var


Sponsorlu Bağlantılar

Hyundai Assan i10 Bayilerde Yok.
Evet, Hyundai İ10 bayilerde bulunmaktadır. Hyundai İ10sizin için doğru seçim olabilir. Hyundai İ10 kompakt boyutlu bir araba olup, hafif vücut yapısı ve konforlu iç mekanı sayesinde sürüş keyfi sunmaktadır. Yazılım ve donanımda yüksek standartlar ile üretilen Hyundai İ10 sahil şeridinde yolculuk yapmaktan günlük iş trafiğine kadar ihtiyacınız olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir.

Hyundai, Türkiye'de 71 adet bayi ağı ile satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürüyor. Hyundai'nin dünyanın dört bir yanında araştırma geliştirme merkezleri, teknoloji merkezleri ve tasarım stüdyoları bulunuyor.
Türkiye'de yaklaşık 125 adet Hyundai bayisi bulunmaktadır.

Türkiye'deki En Ucuz Otomobil Hyundai i10 Yenilendi: İşte 2023 Hyundai i10'un Tasarımı ve Özellikleri. Hyundai, 2023 model i10'u tanıttı. Ufak makyajlar ve yeni teknolojik özelliklerle donatılan otomobil, Nisan 2023'te Türkiye'de üretilmeye başlayacak.
Yeni model Hyundai i10, Türkiye'de 2021 yılı sonbaharında satışa sunulacak.

Hyundai'nin İzmit'te üretilen i10 ve i20 modelleri, global üretim merkezleriyle aynı seviyede üretim kalitesini taşıyor.
İ10 modeli, Hyundai'nin güney Kore'deki Ulsan üretim tesislerinde üretiliyor.

Hyundai i10'un boyutları da aslında küçük. Bu da şehir içinde kolay park, kolay manevra demek. Diğer yandan ölçü tablosuna baktığımızda ekstra bir küçüklük de söz konusu değil. Mesela yüksekliği 1500mm, genişliği1660mm ve uzunluğu da 3665mm.
Küçük müzik aleti.

Hyundai'nin tüm dünyadaki en iyi bilinen markası otomotiv sektöründe faaliyet gösteren ve dünyadaki 5. büyük otomobil üreticisi olan Hyundai Motor Şirketi'dir.
Hyundai, dünya üzerindeki en büyük 8. araba üreticisidir.

Misyonumuz. Hyundai Assan, tam 25 yıldır Türkiye'de kesintisiz olarak üretim gerçekleştiriyor.
Hayır, Hyundai Türkiye üretimi durmadı. 2020 yılında Hyundai Türkiye üretim faaliyetlerini yenilenmiş fabrika tesislerinde sürdürmektedir.