Hyundai Bayon Bayilerde Yok


Sponsorlu Bağlantılar

b segmentinde konumlanan bayon, hyundai'nin avrupa'daki suv serisine giriş modeli olacak. hyundai bayon, 2021'nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak. hyundai motor company, yeni crossover suv modelinin adını hyundai bayon olarak açıkladı.
Hayır, Hyundai Bayon üretimi devam etmektedir.

Hyundai Bayon, Hyundai tarafından 2021 yılında üretilmesi planlanan bir küçük sınıf crossover SUV modelidir.
Yeni Hyundai Bayon, Avrupa'da 2021 sonunda satışa sunulmayı planlanan bir araç. Türkiye satış tarihleri şu anda bilinmemektedir.

Türkiye'de üretilen Hyundai Bayon yollara çıkmaya hazırlanıyor. Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, "Şu ana kadar 13 bin 500 adetlik Bayon üretim rakamına ulaştık. Yıl sonu hedefimiz 35 bin adet.
Hyundai Bayon, Güney Kore kökenli bir otomobil markasıdır.

Hyundai Assan, İzmit'teki fabrikasında üçüncü model olan BAYON'u üretmeye başladı. BAYON, SUV segmentine farklı bir bakış açısı getirerek, otomobil severlere iyi bir alternatif olacak. Türkiye'de üretilmiş en hızlı hot-hatch i20 N ise yarışçı kimliğiyle ve 204 PS gücüyle dikkat çekiyor.
Hyundai Bayon, Güney Kore'nin Gyeonggi-do eyaletinde Ulsan kentindeki Hyundai Motorsan Montaj Fabrikası'nda üretiliyor.

Bayon, kardeşi Kona ile birlikte B-SUV segmentinde yer alıyor. Kona ile aralarındaki en belirgin farkın ise Bayon'un aile otomobili özellikleri sunması ve Kona'nın daha sportif görünüş ve kullanıma sahip olması diyebiliriz. B-SUV otomobilin uzunluğu 4.180 mm, genişliği 1.775 mm ve yüksekliği de 1.500 mm.
Hyundai Bayon is a subcompact crossover SUV. It sits in the B-segment, which means it is classified as a supermini vehicle.

Uzatılmış Hyundai Üretici Onarım Güvencesi ile aracınızı uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Binek Hyundai'lerin yasal garanti süresi 2 yıl ya da 60.000 kilometredir.
Hyundai Bayon modellerine standart olarak 5 yıl/150.000 km ücretsiz garanti verilmektedir.

Hyundai Bayon Motor Özellikleri6 ileri oranlı otomatik şanzımanla kombine edilen bu motor seçeneğiyle Hyundai Bayon 100 km/s hıza 13.7 saniyede çıkarken, son hızının 176 km/s olduğu belirtiliyor.
Hyundai Bayon'un hızını belirleyen faktörler arasında motor gücü, şanzıman tipi, yol koşulları ve diğer etkenler vardır. Bu faktörlerin hepsinin bir araya getirilmesi ile hangi hıza ulaşacak olduğu tam olarak bilinmemektedir.

1.037.000 TL'den BAŞLAYAN FİYATLARLA!
Hyundai Bayon sıfır araclar için ortalama yaklaşık 113.200 TL ile 140.000 TL arasında değişen fiyatlar sunmaktadır.