Hangi Bayide Araç Var


Sponsorlu Bağlantılar

Otomobil firmalarının bayilerinde sıfır araç bulmak neredeyse imkansız. Sıfır araçların bulunduğu galeriler ise bunları bayi fiyatına göre 100 bin liraya varan fiyat farkıyla satıyor. Türkiye'nin birçok yerinde olduğu gibi İstanbul'da da otomobil bayilerinde sıfır araç bulmak neredeyse imkansız.
Hayır, bayilerde sıfır araba bulunmaz. Ancak önceden sahipli araçların satışı yapılır.

Doğuş Oto'da Volkswagen Polo, Volkswagen Taigo, Volkswagen T-Cross, Volkswagen Golf, Volkswagen Passat, Volkswagen Passat Variant, Volkswagen Tiguan, Volkswagen Tiguan Allspace, Volkswagen T-Roc, Volkswagen Touareg yeni modelleri ve fiyat listesine ulaşabilir, hayalinizdeki aracı hemen rezerve edebilirsiniz.
Doğuş Oto güncel modelleri arasında şunlar bulunmaktadır: Volkswagen Polo, Škoda Fabia, Volkswagen Passat, Škoda Kodiaq, Škoda Karoq, Škoda Superb, VW Tiguan, VW Arteon, VW Touareg, VW T-Roc, VW Amarok, SEAT Arona, SEAT Ateca, SEAT Ibiza, SEAT Tarraco, Audi A1, Audi Q2, Audi A3, Audi Q3, Audi A4, Audi Q5, Audi A6, Audi A7, Audi Q7, Audi A8, BMW 1 Serisi ve diğer modeller.

8 aylık satışlara baktığımızda Fiat Egea Sedan'ın açık ara lider olduğunu görmekteyiz. 39.197 adet satan modeli 25.357 adetle Renault Clio takip ediyor. Toyota Corolla'nın üçüncü sırada yer aldığı listede Duster, ilk beşte yer alıp Türkiye'de üretilmeyen tek model. Beşinci sırada ise Egea Cross yer alıyor.
En çok satılan araba modeli Toyota Corolla.

Doğuş Oto, temsil ettiği 7 marka için (VW Binek Araç, VW Ticari Araç, Audi, Porsche, SEAT, ŠKODA ve DOD) İstanbul, Ankara ve Bursa illerinde 6 noktada, yeni ve ikinci el araç, yedek parça ve aksesuar satışı yapmakta, müşterilerine sigorta, finans ve satış sonrası destek hizmetleri vermektedir.
Doğuş Otomotiv, Volkswagen, Audi, Škoda, Seat, Porsche, Bentley, Lamborghini ve Bugatti markalarının Türkiye'deki bayisi olarak hizmet vermektedir.

Hyundai Assan i10 Bayilerde Yok.
Evet, Hyundai İ10 başlıca bayilerde satılmaktadır. Hyundai İ10 aracının farklı donanımlarını görmek ve satın almak için lokal Hyundai bayilerini ziyaret edebilirsiniz.

Sıfır araç alırken bayiler genellikle kısıtlı vekaletname vermenizi isterler. Böylece tüm noter işlemleri kolayca halledilir ve sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Tabii ki bu işlem için parayı banka aracılığı ile transfer etmeniz gerekir.
Hayır, notere sıfır araç alırken gitmeye gerek yoktur. Bu amaçla bayiye gidilmesi gerekmektedir. Ancak satın alma işlemi tamamlandıktan sonra satıcı tarafından satışa ilişkin belge ibraz edildikten sonra Noter aracılığıyla satışın tescil edilmesi gerekmektedir.

Elektrikli otomobil pazarında adından söz ettirmeye başlayan Volkswagen, Passat'ın yerine geçmesi beklenen yeni modelini CES 2023 öncesinde sergiledi. Volkswagen ID.7 isimli bir araba üzerine çalışan ve Passat'ın yerine getirilmesi beklenen otomobil, Alman devi tarafından CES 2023 öncesi gözler önüne serildi.
Popularitenin artmasıyla birlikte daha cazip görünen sınıf orta araçlar arasında kendine yer edinen Volkswagen Arteon veya Volkswagen Passat Alltrack gibi modeller Volkswagene ait olan araçlar arasında oldukça etkili olmuştur.

alman üretici volkswagen bünyesinde audi, seat, skoda,lamborghini markalarını barındırdığı grup. bugatti ve bentley gibi iki devi de bünyesinde barındıran kurum/kuruluş.
Hayır, Volkswagen ve Audi aynı değildir. Volkswagen, Alman otomotiv üreticisi Volkswagen AG tarafından tasarlanan ve üretilen bir otomobildir. Audi ise, avusturyalı otomotiv şirketi Audi AG tarafından tasarlanan ve üretilen bir otomobildir.